View Mode Crop (1.0.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Reset
hr: Poništi

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Crop
hr: Odreži

en: Error generating image.
hr: Greška tijekom stvaranja slike.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
hr: Nije bilo moguće stvoriti izvedenu sliku na lokaciji %path.

en: Failed to create style directory: %directory
hr: Nije uspjelo stvaranje direktorija stilova: %directory

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
hr: Priručna datoteka slike %destination već postoji. Možda je došlo do problema s vašim postavkama prepisivanja.

en: Image style
hr: Stil slike

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
hr: Izvorišna slika pri %source_image_path nije nađena tijekom stvaranja ishodišne slike pri %derivative_path.
