View Mode Crop (1.0.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Select all
hu: Mindent kijelöl

en: Crop
hu: Kivágás

en: Error generating image.
hu: Hiba történt a kép előállításakor.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
hu: %path helyen sikertelen a származtatott kép létrehozása.

en: Failed to create style directory: %directory
hu: %directory stíluskönyvtár létrehozása nem sikerült

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
hu: %destination gyorsítótárazott képfájl már létezik. Lehet, hogy hiba van az URL címátírási (rewrite) beállításaiban.

en: Image style
hu: Képstílus

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Error generating image, missing source file.
hu: Hiba kép létrehozásakor, hiányzó forrásfájl.

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
hu: %source_image_path forrás kép nem található %derivative_path származtatott kép létrehozása közben.

en: Image field display format settings
hu: Képet tartalmazó mező megjelenítési formátumának beállításai

en: Responsive image list format settings
hu: Alkalmazkodó kép lista formátum beállítások

en: Responsive image style
hu: Alkalmazkodó képstílus

en: Crop image
hu: Kép levágása

en: Image URL formatter settings
hu: Kép-webcím formázó beállításai
