View Mode Crop (1.0.0) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ms: Batal

en: Reset
ms: Set semula

en: Select all
ms: Pilih semua

en: Crop
ms: Pangkaskan

en: Error generating image.
ms: Gagal menjanakan imej.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
ms: Tidak dapat menjana imej terhasil bertempat di %path.

en: Failed to create style directory: %directory
ms: Gagal untuk menciptakan stail direktori: %directory

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
ms: Imej cache imej buat fail %destination sudah wujud.

en: Image style
ms: Stail imej

en: Link image to
ms: Paut imej pada
