View Mode Crop (1.0.0) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: Error generating image.
nl: Fout bij het aanmaken van de afbeelding.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
nl: Kan de afgeleide afbeelding niet aanmaken op %path.

en: Failed to create style directory: %directory
nl: Het was niet mogelijk om de map %directory voor stijlen aan te maken

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
nl: De afbeelding %destination bestaat al in de cache. Wellicht is er iets mis met de rewrite-instellingen.

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Error generating image, missing source file.
nl: Fout tijdens het genereren van de afbeelding, het bronbestand ontbreekt.

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
nl: Bronafbeelding in %source_image_path niet gevonden tijdens het genereren van een afgeleide afbeelding in %derivative_path.

en: Image field display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor afbeeldingenveld

en: Responsive image list format settings
nl: Responsive afbeeldinglijst-formaatinstellingen

en: Responsive image style
nl: Responsive afbeeldingsstijl

en: Crop image
nl: Afbeelding bijsnijden

en: Image URL formatter settings
nl: Instellingen van afbeeldings-URL formatter

en: Image loading settings
nl: Instellingen voor het laden van afbeeldingen

en: Loading attribute
nl: Loading-attribuut
