View Mode Crop (1.0.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Reset
fa: اعاده

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Crop
fa: برش

en: Error generating image.
fa: خطا در تولید تصویر.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
fa: قادر به تولید تصویر مشتق شده واقع در %path نیست.

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: Link image to
fa: تصویرا را واصلی بده
