View Mode Crop (1.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Crop
sk: Orezať

en: Error generating image.
sk: Chyba generovania obrázku.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
sk: Nepodarilo sa generovať odvodený obrázok umiestnený na %path.

en: Failed to create style directory: %directory
sk: Nepodarilo sa vytvoriť adresár štýlov: %directory

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku
