View Mode Crop (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Select all
th: เลือกทั้งหมด

en: Error generating image.
th: ข้อผิดพลาดที่ภาพที่สร้างขึ้น

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Error generating image, missing source file.
th: ข้อผิดพลาดในการสร้างภาพ แฟ้มต้นฉบับที่ขาดหายไป
