View Mode Crop (1.0.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Select all
tr: Tümünü seç

en: Crop
tr: Kırp

en: Error generating image.
tr: Resim oluşturmada hata.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
tr: %path yolunda bulunan türetilmiş resim oluşturulamadı.

en: Failed to create style directory: %directory
tr: Stil klasörü oluşturulamadı: %directory

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
tr: %destination önbellek resim dosyası zaten mevcut. Yeniden yazma yapılandırmanızda bir sorun olabilir.

en: Image style
tr: Resim stili

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Error generating image, missing source file.
tr: Görsel oluşturulurken hata oluştu, kaynak dosya eksik.

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
tr: %derivative_path adresindeki türevsel resim oluşturulmak istenirken, %source_image_path adresindeki kaynak resim bulunamadı.

en: Image field display format settings
tr: Görsel alanı gösterme biçimi ayarları

en: Responsive image list format settings
tr: Duyarlı görsel listesi biçim ayarları

en: Responsive image style
tr: Duyarlı resim stili

en: Image URL formatter settings
tr: Görsel URL adresi biçimleyici ayarları
