View Mode Page (4.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Language
bg: Език

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Other
bg: Други

en: Languages
bg: Езици
