View Mode Page (4.0.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Language
sr: Језик

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Pattern
sr: Образац

en: Languages
sr: Језици

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: View mode
sr: Врста приказа
