View Mode Page (4.0.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Language
ur: زبان

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Languages
ur: زبانیں

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
