View Mode Page (4.0.2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Language
oc: Lenga

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Conditions
oc: Condicions

en: Other
oc: Autre

en: Pattern
oc: Motiu

en: Languages
oc: Lengas

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Broken
oc: Brisé

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
