View Mode Page (4.0.3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Language
ar: اللغة

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Conditions
ar: الشروط

en: Other
ar: آخر

en: Pattern
ar: النموذج

en: Languages
ar: اللغات

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Broken/Missing
ar: معطوب/مفقود
