View Mode Page (4.0.3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Type
be: Тып

en: Language
be: Мова

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Other
be: Іншыя

en: Languages
be: Мовы

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Broken/Missing
be: Адсутнічае/Зломанае
