View Mode Page (4.0.3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Type
he: סוג

en: Language
he: שפה

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Conditions
he: תנאים

en: Other
he: אחר

en: Pattern
he: פורמט

en: Languages
he: שפות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Broken
he: שבור

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Broken/Missing
he: לא תקין/חסר
