View Mode Page (4.0.3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Language
hr: Jezik

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Other
hr: Ostalo

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Languages
hr: Jezici

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
