View Mode Page (4.0.3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Language
jv: Basa

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Other
jv: Liyané

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā
