View Mode Page (4.0.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Language
kk: Тіл

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Other
kk: Басқа

en: Languages
kk: Тілдер
