View Mode Page (4.0.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Language
ku: زمان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Other
ku: هیتر

en: Languages
ku: زمانەکان
