View Mode Page (4.0.3) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Language
lv: Valoda

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Other
lv: Citi

en: Pattern
lv: Modelis

en: Languages
lv: Valodas

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Broken
lv: Salauzts

en: View mode
lv: Skata režīms
