View Mode Page (4.0.3) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Language
fa: زبان

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: Other
fa: ساير

en: Pattern
fa: الگو

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Broken/Missing
fa: شکسته/مفقود
