View Mode Page (4.0.3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Type
te: రకం

en: Language
te: భాష

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: Other
te: ఇతర

en: Languages
te: భాషలు

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
