View Mode Page (8.x-3.0-rc1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Other
bo: གཞན

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Broken
bo: གཏོར་ཟིན་པ

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
