View Mode Page (8.x-3.0-rc1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Label
es: Etiqueta

en: Conditions
es: Condiciones

en: Other
es: Otro(s)

en: Pattern
es: Patrón

en: Languages
es: Idiomas

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Broken
es: Deteriorado

en: View mode
es: Modo de vista

en: Broken/Missing
es: Roto/Desaparecido

en: @label being aliased
es: @label puede tener un alias
