View Mode Page (8.x-3.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Label
ca: Etiqueta

en: Conditions
ca: Condicions

en: Other
ca: Altres

en: Pattern
ca: Patró

en: Languages
ca: Llengües

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Broken
ca: Trencat o perdut

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Broken/Missing
ca: Trencat/Perdut
