View Mode Page (8.x-3.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: Other
el: Άλλο

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Broken/Missing
el: Χαλασμένο/Λείπει
