View Mode Page (8.x-3.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Label
sv: Etikett

en: Conditions
sv: Villkor

en: Other
sv: Övriga

en: Pattern
sv: Mönster

en: Languages
sv: Språk

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Broken
sv: Trasig

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Broken/Missing
sv: Trasig/Saknas

en: Check to which types this pattern should be applied. Leave empty to allow any.
sv: Kryssa för vilka typer detta mönster ska tillämpas för. Lämna tomt för att tillåta vilket som helst.

en: Check to which languages this pattern should be applied. Leave empty to allow any.
sv: Kryssa för vilka språk detta mönster ska tillämpas för. Lämna tomt för att tillåta vilket som helst.

en: @label being aliased
sv: @label som får ett alias

en: Broken type
sv: Trasig typ

en: AliasType
sv: Typ av alias
