View Mode Selector (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Sample original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས་དཔེ་མཚོན

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
