View Mode Selector (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Icon
sv: Ikon

en: Icons
sv: Ikoner

en: Fields
sv: Fält

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: Radio buttons
sv: Envalsknappar

en: Sample original image
sv: Prov på ursprunglig bild

en: View mode
sv: Visningsläge
