View Mode Selector (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Icons
vi: Biểu tượng

en: Fields
vi: Các trường

en: Select list
vi: Danh sách chọn

en: Sample original image
vi: Ảnh mẫu gốc

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
