View Mode Selector Field (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: General
el: Γενικά

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Text value
el: Τιμή κειμένου
