View Mode Selector Field (1.0.0-rc4) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Custom
cs: Vlastní

en: General
cs: Obecné

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Text value
cs: Textová hodnota
