View Mode Selector Field (1.0.0-rc5) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Value
he: ערך

en: Custom
he: מותאם

en: General
he: כללי

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Text value
he: ערך טקטואלי
