View Mode Selector Field (1.0.0-rc5) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Custom
id: Tersuai

en: General
id: Umum

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Text value
id: Isi teks
