View Mode Selector Field (1.0.0-rc5) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Value
it: Valore

en: Custom
it: Personalizzato

en: General
it: Generale

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Text value
it: Valore testuale
