View Mode Selector Field (1.0.0-rc5) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Custom
sv: Anpassad

en: General
sv: Allmän

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Text value
sv: Textvärde
