View Mode Selector Field (1.0.0-rc7) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Value
ja: 値

en: Custom
ja: カスタム

en: General
ja: 全般

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Text value
ja: テキスト値
