View Mode Selector Field (1.0.0-rc7) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: General
ta: பொது

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Text value
ta: உரை மதி்பபு
