View Mode Selector Field (1.0.0-rc7) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Custom
tr: Özel

en: General
tr: Genel

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Text value
tr: Metin değeri
