View Mode Selector Field (1.0.0-rc8) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Custom
da: Tilpasset

en: General
da: Generelt

en: Default value
da: Standardværdi

en: Text value
da: Tekstværdi
