View Mode Selector Field (1.0.0-rc8) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: General
eu: Orokorra

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Text value
eu: Testu balioa
