View Mode Selector Field (1.0.0-rc8) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Custom
hu: Egyéni

en: General
hu: Általános

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Text value
hu: Szöveges érték
