View Mode Selector Field (1.0.0-rc8) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Custom
pl: Własne

en: General
pl: Ogólne

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Text value
pl: Wartość tekstowa
