View Mode Selector Field (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Custom
ar: مخصّص

en: General
ar: عام

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Text value
ar: قيمة نصية
