View Mode Selector Field (1.0.0-rc5) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Custom
be: Паводле настроек

en: General
be: Агульны

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Text value
be: Тэкставае значэнне
