View Mode Selector Field (1.0.0-rc9) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Custom
uk: Власний

en: General
uk: Загальне

en: Default value
uk: Базове значення

en: Text value
uk: Текстове значення
