View Mode Selector Field (2.0.0-rc2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Custom
pt: Personalizado

en: General
pt: Geral

en: Default value
pt: Valor padrão

en: Text value
pt: Valor de texto

en: View Mode Selector
pt: Seletor de modo de visualização
