View Mode Selector Field (2.0.0-rc2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Custom
ru: Собственная

en: General
ru: Общий

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Foo
ru: Foo (Фу - Метасинтаксическая переменная)

en: Text value
ru: Текстовое значение
