View Mode Selector Field (2.0.1-rc1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Custom
nl: Aangepast

en: General
nl: Algemeen

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Optional description.
nl: Optionele beschrijving.

en: Text value
nl: Tekstwaarde
