View Mode Switch Field (2.0.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Layout
is: Útlit

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: - Select -
is: - Velja -

en: Field types
is: Tegundir svæða
